KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11721173
nr 1172 1173
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Lövverk II", 184/250, signerad, motivet: 25x27
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:04:27
21/3 11:12:58
500 kr
26/3 14:53:45
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde